Domů » Základní škola » Aktuality

Aktuality

Milé děti, vážení rodiče a zákonní zástupci!

 Někteří z vás a většina učitelů se zúčastnila mimořádně vydařené sobotní dobročinné akce DOTOUR 2021 v hranickém kempuI přes nepřízeň počasí se této sportovně - charitativní akce zúčastnilo poměrně velké množství nadšenců s dobrým srdcem na dlani. Po celý den panovala v kempu velice příjemná atmosféra, která vyvrcholila v době charitativního a následně kulturního programu koncertem skupiny DETOX.

 Naši školu jsme prezentovali formou výtvarných prací, panelem s charakteristikou školy a fotografiemi z projektových dnů. Ke startovnému jsme v hodinách pracovní výchovy připravili pro každého účastníka vkusný upomínkový předmět.

 Turisticko - cyklistické akce se zúčastnilo 110 přihlášených, kteří společně zdolali 1825 km, za které naše škola obdržela 18. 250 Kč a v dobrovolném startovném jsme získali 23. 680 Kč.

Výtvarné práce našich dětí a žáků byly vydraženy za částku 6. 400 Kč.

CELKOVÝ VÝTĚŽEK 48. 330 Kč

 Náš velký DÍK patří všem dobrým lidem, ale především organizátorům firmy snadne-finance.cz, v čele s panem Josefem Škodou.

 Ředitelství školy děkuje všem pedagogům za zodpovědný přístup k přípravám a prezentaci naší školy a dále těm rodičům, kteří se se svými dětmi akce zúčastnili a tímto nás podpořili a čestně reprezentovali.

 Budeme se na vás těšit v příštím ročníku této akce v co největším počtu.     

DĚKUJEME

ředitelství školy ZŠ a MŠ Dětské centrum Hranice

MIMOŘÁDNÁ HYGIENICKÁ A BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PRO CHOD ZŠ V RÁMCI ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ COVID – 19 zde.